کد خبر: 978306 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از آتش‌سوزی گسترده در شهرک صنعتی چهاردانگه و مصدومیت یک آتش‌نشان خبر داد.

«جلال ملکی» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 14:13 یک مورد در پی تماس همکاران ما در آتش‌نشانی شهرستان چهاردانگه یک مورد آتش‌سوزی در شهرک صنعتی چهاردانگه به سامانه آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه این بخش خارج از محدوده استحفاظی شهرداری تهران است، ادامه داد: نیروهای شهرداری تهران به عنوان نیروی کمکی به این منطقه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه چندین دستگاه تانکر آب و خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل اعزام شدند. عوامل آتش‌نشانی چهاردانگه نیز در محل حضور داشتند.

ملکی تصریح کرد: محل آتش‌سوزی شهرک صنعتی بود که یکی از سوله‌های آن به وسعت 400 متر مسقف که با سقف‌های نامقاوم در برابر شعله و حرارت دچار حریق شده بود.

وی ادامه داد: ظاهرا این سوله محل تولید و نگهداری انواع چسب‌ها و حلال‌ها بود و بشکه‌‌های زیاد قابل اشتعال در آن نگهداری می‌شده است. قبل از رسیدن آتش‌نشانان تعدادی از این بشکه‌ها منفجر شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات خود را از چند طرف آغاز کردند و خوشبختانه با همکاری خوب آتش‌نشانان توانستند از گسترش بیشتر آتش‌ جلوگیری کنند. در حال حاضر شعله‌زنی انجام شده و آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری هستند.

به گفته ملکی یک نفر از آتش‌نشانان در این حادثه دچار مصدومیت شده و به عوامل اورژانس تحویل داده شده است.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر