کد خبر: 977838 A

استاندار تهران با اشاره به لزوم استفاده از ماسک از اجباری شدن این امر از درب منزل خبر داد.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به اقدامات ستاد مدیریت کرونا اظهار کرد: ستاد استانی مدیریت کرونا پیشنهادات خود را با توجه به افزایش بیماران بستری که تا به امروز ۴۸۰۰ نفر در تخت‌های بیمارستانی بستری هستند و همچنان تعداد بستری‌های روزانه نسبت به بهبود یافتگان بیشتر است، به شکلی که ظرف یک ماه گذشته روزانه بیش از ۷۰ نفر افزایش مراجعه و بستری به بیمارستان‌ها داشته ایم ارایه داده است.

 

وی ادامه داد: بر همین اساس محدودیت برای برگزاری حضوری کلاس‌های درس، فعالیت تالارها، باغ موزه‌ها و تجمعاتی که زنجیره انتقال را افزایش می‌دهد و همچنین نماز جمعه اعمال شد.

استاندار تهران  با بیان اینکه، پیشنهاد دورکاری را داده ایم که باید در کمیته امور اداری و استخدامی ستاد ملی مورد ارزیابی قرار گیرد، گفت: پیشنهاد برای شیفت بندی داده ایم که در ستاد ملی باید بررسی شود.

محسنی بندپی اظهار کرد: مترویی که یک میلیون مسافر روزانه جابجا می‌کند فاصله گذاری اجتماعی و تداوم استفاده از ماسک باید در آن مورد نظارت قرار گیرد که در این راستا به شهرداری تکلیف شده که این کار را انجام دهد.

استاندار تهران همچنین با اشاره به لزوم استفاده از ماسک تاکید کرد: از هفته آینده استفاده از ماسک از درب منازل انجام خواهد شد و بر این روند نظارت صورت می‌گیرد.

استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر