کد خبر: 977772 A

استاندار تهران درباره آمار اعلام شده از سوی یکی از اعضای شورای شهر تهران درباره متوفیان مبتلا به کرونا در طی روز گذشته گفت: ۱۳۶ فوتی اعلام شده، فوتی‌های قطعی این بیماری نبودند، در کل استان تهران در روز گذشته ۶۸ نفر فوتی قطعی کووید۱۹ داشته ایم.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی با بیان اینکه امروز سومین جلسه کمیته مبارزه با قاچاق کالا با حضور دستگاه های عضو برگزار شد، گفت: در این جلسه مروری از مصوبات جلسه قبلی انجام شد و ارزیابی اقدامات در این زمینه مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر قاضی در اداره کل املاک تملیکی مستقر شده تا رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتر و اولویت خاص انجام شود. همچنین در این جلسه بررسی انبارهای استان تهران مورد ارزیابی قرار گرفت تا سامانه این انبارها با سرعت بیشتری پیگیری شود.

استاندار تهران با بیان اینکه در این جلسه با توجه به اینکه انبارهای تملیکی در شرایط استاندارد و مطلوب قرار ندارند، تصریح کرد: مقرر شد اداره کل املاک تملیکی نسبت به انبارهای استاندارد اقدام کند. در حال حاضر داروها در این انبار در معرض فساد قرار دارد لذا مقرر شد جلسه ای برای بررسی و اتخاذ تصمیم مناسب برای این داروها برگزار شود.

محسنی‌بندپی با اشاره به اینکه مقرر بود صنف طلاسازها جهت راه اندازی سامانه های مورد نظر خود اقدام کنند خاطرنشان کرد: در این جلسه تاکید شد این سامانه ها در اولین فرصت طراحی و پیاده سازی شود. همچنین در مورد فروش سیگار قاچاق بر اساس قانون که مشخص شود چه صنفی صلاحیت عرضه آن را دارد در جلسه امروز بحث و تکلیف شد که به اصنافی که این صلاحیت را ندارند همچون کیوسک های روزنامه فروشی، اخطار لازم جهت عدم عرضه سیگار داده شود.

استاندار تهران همچنین درباره اظهار نظر یکی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر ۱۳۶ فوتی ناشی از ابتلا به کووید۱۹ در تهران در روز گذشته تاکید کرد: ۱۳۶ فوتی اعلام شده فوتی‌های قطعی این بیماری نبودند، در کل استان تهران در روز گذشته ۶۸ نفر فوتی قطعی کووید۱۹ داشته ایم.

وی در خصوص پیشنهاد محدودیت برای استان تهران به ویژه اعمال دورکاری گفت: برخی پیشنهادات دیگر ظرف فردا و پس فردا مورد بررسی قرار می گیرد اما دورکاری خیلی اولویت ندارد.

استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر