کد خبر: 977504 A

رسولی:

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران تاکید کرد: شرایط کشور بحرانی است و نمی‌توان با مدیریت نشسته و جلسه‌ی کاری از پیش برد، باید با جدیت تمام برای وصول ۱۵۰۰ میلیاردتومان اوراق مشارکت توسعه مترو تلاش کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید حسن رسولی در دویست و چهلمین جلسه شورای شهر تهران در جریان بررسی یک فوریت اصلاحیه بند ۱ تبصره ۴ مصوبه بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران و مجوز انتشار ۴۰هزار میلیارد ریال اوراق مالی به منظور اجرای طرح های حمل و نقل عمومی شهر تهران، خطاب به معاون حمل و نقل ترافیک درباره ۱۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت در سال ۹۸، گفت: تاکید می‎کنم که اولویت اول شورای پنجم، حوزه حمل و نقل عمومی و توسعه آن است و مدعی هستم که در این زمینه کوتاهی نکرده‌ایم. 

او ادامه داد: اما از نظر شورا، شما آقای مناف هاشمی و شهردار و معاونان و اصحاب مدیریتی ایشان یک گروه هستید. امروز بیش از دوماه است که ۱۵۰۰ میلیارد تومان تومان پول نقد شهرداری در بانک رفاه مانده است. خواهشمندم به جای اینکه جلسات خود را با مقامات در صحن شورا گزارش کنید، این مبلغ را نقد و خرج کنید.

خزانه‌ دار شورای شهر تهران تاکید کرد: شرایط کشور بحرانی است و نمی‌توان با مدیریت نشسته، بروکراتیک و جلسه‌ای کاری از پیش برد، شما باید لحاف و تشک پشت در اتاق رئیس جمهور، رییس بانک مرکزی و سایر مقامات بیندازید و مدیریت بحران کنید و برای وصول این اوراق مشارکت تلاش کنید و پشت‌ در اتاق رئیس جمهور مصرانه حضور داشته باشید.

سید حسن رسولی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر