کد خبر: 977342 A

تاریخ برگزاری مصاحبه مجازی پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در پردیس‌های بین المللی کیش و ارس دانشگاه تهران برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ مشخص شد.

به گزارش ایلنا، بر اساس اعلام دانشگاه تهران، متقاضیان شرکت کننده در آزمون‌های اختصاصی دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد که از طریق شیوه نامه اختصاصی در پردیس‌های بین المللی ارس و کیش ثبت نام الکترونیکی کرده‌اند، می‌توانند در زمان مشخص و اعلام شده در مصاحبه مجازی حضور پیدا کنند.

براساس برنامه‌ریزی های انجام شده، مصاحبه الکترونیکی متقاضیان پردیس بین المللی ارس از تاریخ ۱۵ تا۲۰ مهرماه سال ۹۹ انجام می‌شود و متقاضیان پردیس بین المللی کیش نیز از تاریخ ۱۹ تا  ۲۳ مهرماه سال ۹۹ مصاحبه الکترونیکی خود را انجام می‌دهند.

اطلاع رسانی به متقاضیان فوق منحصرا از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران صورت می‌پذیرد و داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به سایت پردیس بین المللی ارس به نشانی aras.ut.ac.ir  و پردیس بین المللی کیش Kish.ut.ac.ir مراجعه کنند.

تمامی داوطلبان موظف هستند در تاریخ‌های مقرر نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سایت مذکور اقدام کنند و با در دست داشتن تاییدیه ثبت نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس ذیربط مراجعه نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

دانشگاه تهران زمان و مکان کارشناسی ارشد مصاحبه سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر