کد خبر: 976727 A

مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده درآزمون سراسری (به جزرشته‌های پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی و دامپزشکی) تمدید شد.

به گزارش ایلنا، مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اعلام کرد که کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۹۹ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می­ باشند می‌توانند تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۶ مهر با مراجعه به سامانه این مرکزبه نشانی  www.azmoon.org  نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروههای هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند.

داوطلبانی که رشته/محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی‌یابند ، توجه داشته باشند که بیش از ۹۵ درصد رشته/محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی درمقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که درصورت تمایل با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org  می­‌توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته/محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.

دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی کنکور دامپزشکی انتخاب رشته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر