کد خبر: 974739 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف ۱۴ هزار و ۷۴۸ بطری روغن خوراکی احتکار شده در مجموع به وزن ۲۴ هزار و ۷۰۵ لیتر روغن خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه "علی ولیپور گودرزی" اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در انباری در حوالی خیابان ابوریحان کالای اساسی و ضروری مردم را احتکار کرده است، بررسی موضوع ‌ در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تیمی از ماموران این پلیس به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد که متهم مقدار زیادی روغن های خوراکی را احتکار کرده و قصد دارد روغن ها را با قیمت بالاتری از قیمت واقعی به بازار مصرف توزیع کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه دستور دستگیری متهم و بازرسی از انبار از مرجع قضائی اخذ شد، افزود: روز گذشته تیمی از ماموران با هماهنگی های قضائی و حضور نمایندگان اصناف و تعزیرات حکومتی کالا به نشانی اعلامی اعزام و در بررسی از داخل انبار ۱۴ هزار و ۷۴۸ بطری روغن در مجموع ۲۴ هزار و ۷۰۵ لیتر روغن خوراکی احتکار شده کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی با اشاره به اینکه بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش ریالی کالاهای احتکار شده ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: پلیس با کسانی که بخواهند در بازار اختلال ایجاد کرده و با احتکار مایحتاج مردم ، قیمت ها را بالا ببرند برابر قانون قاطعانه برخورد می کند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر