کد خبر: 973998 A

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران پیشنهاد داد تا در ایستگاه حسن آباد موزه آتش‌نشانی ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ احمد مسجدجامعی در جریان دویست و سی و نهمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری ضمن تشکر از برگزارکنندگان نمایش علمدار در تالار وحدت خواستار تمدید این نمایش شد.

مسجد جامعی در ادامه با بیان اینکه‌ عواید این نمایش صرف مناطق محروم به ویژه استان محروم سیستان و بلوچستان می‌شود، تاکید کرد: موسسه خادمین‌ علی بن ابیطالب(ع) با همراهی ورزشکاران و هنرمندان و خیرین از ابتدای امسال‌ با توجه به شیوع کرونا اقلام مصرفی مورد نیاز خانوارهای کم‌درآمد و بی‌بضاعت را  تهیه و توزیع کردند. این اقلام در مناطق محروم‌شهر تهران و سایر استان‌های محروم توزیع شده است.  

مسجدجامعی با بیان اینکه این اقدامات به مدیریت رسول خادم دبیر اسبق شورایاری ها در حال انجام است، تاکید کرد:  نمایش علمدار با تهیه‌کنندگی آقای پرویز پرستویی که بیشترین جوایز بازیگری‌ در فیلم‌های دفاع مقدس را دریافت کرده‌اند و کارگردانی پارسایی در حال اجرا‌ است.

او در ادامه با اشاره به روز آتش‌نشان پیشنهاد داد تا ایستگاه آتش‌‌نشانی که در نزدیکی میدان حسن آباد قرار دارد به موزه آتش‌نشان تبدیل شود، چرا که آن منطقه ارزش تاریخی دارد و در مسیر موزه‌ها نیز هست. 

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران افزود: می توانیم در راستای ارتقای شان و جایگاه آتش نشانی این اقدام مهم را انجام دهیم. سازمان آتش نشانی با این پیشنهاد موافق است و حتی آثار عملیات‌های بزرگ همچون حریق پلاسکو و... را نیز دارد و می‌توانیم با این اقدامات موجبات رضایت شهر و شهروندان را فراهم کنیم.

آتش نشانی دفاع مقدس شورای شهر تهران موزه کمیسیون فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر