کد خبر: 973400 A

مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی آخرین وضعیت کارت بلیت مترو خبرنگاران را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک، «عمار سعیدیان‌فر» با اشاره به اینکه پس از اتمام ارایه طرح ترافیک خبرنگاران فرایند بررسی مدارک خبرنگاران جهت ارایه کارت بلیت مترو را آغاز کردیم گفت: تاکنون ۲ هزار و ۶۲ کارت بلیت خبرنگاری تخصیص داده شده است.

وی با بیان اینکه پیامک تخصیص کارت بلیت مترو برای واجدین شرایط که مدارک‌شان در سامانه کامل بوده است ارسال شده است، گفت: چنانچه خبرنگاری درخواست کارت بلیت داشته، اما پیامک تخصیص برایش ارسال نشده، بطورحتم نقص مدرک داشته است.

 مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی ادامه داد: آندسته از خبرنگاران که نقص مدرک داشته‌اند می‌بایست،  نواقص مدارک خود را بر طرف کنند، در غیر اینصورت کارت بلیت مترو به آنها ارایه نخواهد شد.

سعیدیان فر در ادامه تصریح کرد : واجدین شرایط دریافت کارت بلیت که جهت صدور کارت بلیت معرفی شده‌اند، در صورتی که کارت بلیت خبرنگاری یکساله فعال داشته باشند (کارت بلیت سال ۹۸ ) مبلغ تخصیص یافته برای سال ۱۳۹۹ در آن کارت شارژ می‌گردد. 

 به گفته وی خبرنگاران محترم توجه داشته باشند در صورت نداشتن کارت بلیت می‌بایست به نشانی اینترنتی http://eticket.tehran.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام کارت بلیت خبرنگاری اقدام کرده و ضمن تکمیل اطلاعات خواسته شده نسبت به بارگذاری عکس و معرفی‌نامه نیز اقدام کنند.

کارت بلیت خبرنگاری عمار سعیدیان فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر