کد خبر: 972602 A

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش شبانه‌روزی کار آگاهان پلیس آگاهی استان گروگان ۳۵ ساله آزاد و ۴ گروگانگیر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سردار "غلامرضا جعفری " اظهار داشت : در پی وقوع یک فقره آدم ربایی با تهدید سلاح توسط سرنشینان ۲ دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ در شهرستان میناب و متواری شدن آدم ربایان با توجه به حساسیت موضوع مراتب به صورت ویژه در دستور کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی افزود : با توجه به اینکه ربایندگان جهت برقراری ارتباط با خانواده گروگان از خط تلفن متعلق به یکی از کشورهای همسایه استفاده کرده و جهت رهایی فرد ربوده شده از خانواده وی تقاضای مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان کرده بودند ،کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی گسترده و با تشکیل دو اکیپ مجرب و با تلاش شبانه روزی مخفیگاه و محل نگهداری فرد ربوده شده را شناسایی کردند.

سردار جعفری اظهارداشت: کارآگاهان در تحقیقات تکمیلی ضمن شناسایی ۴ تن از عاملان و رابطان آدم ربایی ،در دو عملیات جداگانه آنها را دستگیر و ضمن رهایی فرد ربوده شده به صورت صحیح و سالم از چنگ آدم ربایان ، متهمان را به یگان انتقال که در بازجویی های فنی به عمل آمده به مشارکت در آدم ربایی و انتقال ربوده شده به استان همجوار اعتراف کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان هرمزگان، انگیزه آدم ربایان را طلب حساب معامله مواد مخدر عنوان و خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر