کد خبر: 972343 A

فراخوان ملی امتداد با موضوع اربعین حسینی به همت مرکز نوآوری فرهنگی امید و با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی وارد مرحله دوم شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، فراخوان ملی امتداد که به همت مرکز نوآوری فرهنگی امید و با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی در حال برگزاری است، با گذر از مرحله اول، وارد مرحله دوم با موضوع اربعین حسینی شد.

فراخوان ملی امتداد که با هدف گردآوری و حمایت از طرح‌های نوآورانه محرمی آغاز به کار کرده بود، با بررسی بیش از ۲۰۰ طرح تأیید شده، مراحل ارزیابی خود را پشت سر می‌گذارد.

این فراخوان در گام دوم خود، با تأکید بر موضوع اربعین و عدم امکان حضور در فضای معنوی پیاده‌روی، از تمامی اندیشمندان و علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا طرح‌ها و پیشنهادهای نوآورانه خود را در خصوص نحوه برگزاری مراسم اربعین به دبیرخانه این فراخوان ارسال کنند.

گفتنی است، علاقه مندان می‌توانند برای ارسال طرح‌ها و ایده‌های خود به سایت فراخوان ملی امتداد به نشانی www.emtedaad.com  مراجعه کنند تا و ضمن بهره‌مندی از هدایای مادی و معنوی آن، امکان اجرایی‌شدن طرح خود را نیز بررسی کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این فراخوان به شماره  ۰۲۱۶۳۴۶۲۳۰۱  تماس بگیرند.

سازمان تبلیغات اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر