کد خبر: 971963 A

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه ورزش صبحگاهی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: امنیت، آرامش، عزت و اقتدار امروز ما به برکت استقامت و مجاهدت های شهداست.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" رئیس پلیس پایتخت، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشان که با نثار جان خود امنیت و آرامش را در جامعه حکمفرما کردند، بیان داشت: آمریکا دشمن قسم خورده و همیشگی ملت بزرگ ایران است چراکه خلق و خوی استکباری در باطن و خمیر مایه دولتمردان و سیاست مداران آمریکا وجود دارد؛ از این رو در دوران زمام داری همه روسای جمهور آمریکا تا امروز که ترامپ قمارباز بر اریکه قدرت تکیه زده است، همه روسای جمهوری خواه و دموکرات آمریکا دشمنان درجه یک ملت بزرگ ما بوده اند.

وی با اشاره به اینکه باید جنگ را به درستی مطالعه کنیم تا متوجه اوج مظلومیت ، اقتدار ودلاورمردی های رزمندگان رسید اسلام باشیم، گفت: اولین شهدای جنگ تحمیلی متعلق به شهربانی و ژاندارمری بود و در واقع نیروی انتظامی در آن روزها پیش قراول دفاع از حدود و ثغور کشور عزیزمان بود.

رئیس پلیس پایتخت عنوان داشت: بنابر مستندات موجود، استقامت و پایمردی ملت بزرگ ایران هیمنه و ابهت آمریکای جهانخوار را در هم شکسته است.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه نعمت ولایت فقیه و همراهی و همگامی ملت بزرگ و نجیب ایران دو عامل اصلی پیروزی در جنگ تحمیلی بود، افزود: ما در جنگ تحمیلی به خودباوری رسیدیم و دریافتیم که با مقاومت و پایمردی می توان بر هر مشکلی فائق آمد.

وی افزود: ما در جنگ با دست خالی در مقابل ظالمان و ستمگرانی که صدام جنایتکار را حمایت می کردند ایستادیم و در نهایت با صبر، استقامت ، همدلی و وحدت به پیروزی رسیدیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه امنیت، آرامش، عزت و اقتدار امروز ما به برکت مجاهدت های پنهان و پیدای شهدای جان برکفمان می باشد، بیان داشت: شهدا بر سر عهد و پیمانی که با خدای متعال بسته بودند ایستادند و هستی خود را فدا کردند و ما هم می بایست بر سر عهد و پیمان با خدای خود بسته ایم صادق باشیم و آنچه در توان داریم را برای اعتلای کشور عزیزمان بگذاریم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به فرموده مولای متقیان، امام علی علیه السلام که می فرمایند: کسی که به هنگام یاری رهبر خود بخوابد با لگد دشمن از خواب بیدار خواهد شد، بیان داشت: ما هرگز از ولایت جدا نخواهیم شد و همواره مطیع محض فرامین رهبر عزیزمان خواهیم بود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر