کد خبر: 971896 A

عضو شورای شهر تهران:

رییس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: به جای دو شهردار زن باید ده‌ شهردار زن داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زهرا صدراعظم نوری، رییس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در جریان دویست و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران پس از استماع گزارش شورایاری منطقه ۸ گفت: از تلاش‌های ارزشمند سربازان این کشور در دفاع از تمامیت ایران اسلامی و ایثارگری‌های همه رزمندگان تشکر می‌کنم.

او با اشاره به صحبت های رابط شورایاری گفت: از همه اعضای شورا انتظار داریم قاطعانه از شورایاری دفاع کنند و اینکه گفته می‌شود دفاع نمی‌کنند کم لطفی است. اینکه شورایاری با همه سختی‌ها و فشارها این روزها فعالیت می‌کنند به پشتوانه اعضای شورا است.

صدراعظم نوری ادامه داد: ما اعتقاد راسخ داریم که شورایاری‌ها باید در فرایند‌های مدنی شهر حضور داشته و  فعالیت کنند تا واسط بین مردم و شورا باشند و از این جهت شورای شهر به آنها توجه دارد.

 عضو شورای شهر تاکید کرد: اگر مساله ای پیش می‌آید باید با سعه صدر و صبوری تدبیر کرد تا مساله حل و فصل شود.

او با بیان اینکه از شورایاران محترم می خواهم آنچه که در وظیفه شهرداری و شورا است را از شورای شهر مطالبه کنند، اضافه کرد: احداث بیمارستان جزو وظایف وزارت بهداشت است. باید بیشترین خواسته و مطالبه شورایاران در راستای ماموریت‌های مدیریت شهری باشد.

رییس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران ضمن تشکر از شهردار منطقه ۸ و اقدامات او گفت: از شهردار  تهران درخواست کردم که ای کاش به جای دو شهردار خانم ده شهردار خانم انتخاب می کردید؛ شیرزنان این عرصه یعنی شهرداری منطقه ۸ و ۷ اقدام به احداث دو بوستان در منطقه کردند که در سایر مناطق شهرداری مشابه آن انجام نشد.

صدراعظم نوری در ادامه گفت: احداث بوستان در شهرداری منطقه ۸ که سرانه فضای سبز بسیار پایینی دارد اقدام شایسته‌ای است، شهرداری منطقه وجب به وجب زمین پیدا کرد و درخواست داد تا فضای سبز شود. چندین پروژه خوب در زمینه فضای سبز در منطقه انجام شده که شورایار محترم بهتر بود به آن اشاره می کردند. به نوبه خودم از احداث و توسعه فضای سبز در این منطقه تشکر می‌کنم.

زهرا سلامت شورای شهر تهران فضای سبز محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر