کد خبر: 971854 A

عضو شورای شهر تهران:

عضو شورای شهر تهران گفت: برخی تابلوهای شهری در خیابان سپه و یا فردوسی متعلق به دوران دفاع مقدس هستند و باید حفظ شوند و این درحالیست که متاسفانه بسیاری از این تابلوها در طول سالهای اخیر از بین رفته اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد مسجدجامعی در جریان دویست و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: قرار بود شورای شهر تهران برای شهادت سردار سلیمانی کار ویژه ای در شهر انجام دهد، اما در حال نزدیک شدن به سالگرد این وقایع هستیم و هنوز جلسات تشکیل نشده است.

او ادامه داد: من به عنوان نماینده شورا به هیچ جلسه ای دعوت نشدم. جای سوال است که اصلا کاری در این زمینه انجام شده یا نه؟

مسجدجامعی گفت: برخی تابلوهای شهری در خیابان سپه و یا فردوسی متعلق به دوران دفاع مقدس هستند و باید حفظ شوند. این درحالیست که متاسفانه بسیاری از این تابلوها در طول سالهای اخیر از بین رفته اند.

وی با اشاره به یک عکس معروف دوران دفاع مقدس گفت: این عکس معروف توسط محمدفرنود ثبت شده و از آنجایی که خیلی خاص و متفاوت است، قرار بود شهرداری تهران یک کار حجمی و سه بعدی روی آن انجام دهد و حتی جلسات مختلفی با حضور هنرمندان داخلی و خارجی برگزار شد اما به نتیجه نرسید و چه خوب می  شود که در فرصت باقی مانده شورای شهر کاری کنیم.

عضو شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر