کد خبر: 971769 A

سردار یزدی:

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: در تاریخ دفاع مقدس نداریم که یک رزمنده ما از اخلاق عقب‌نشینی کرده باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمدرضا یزدی در جریان دویست و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران با حضور در جلسه امروز با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس همه اقشار جامعه و همه جناح ها و ادیان و مذاهب در کنار هم بودند و هر موفقیتی که در حال حاضر داریم ریشه در دوران دفاع مقدس دارد و نشانه ها را می توان در آن دوران دید.

او ادامه داد : امروز می بینید کادر بهداشت و درمان ما در ایام کرونا چگونه از خودگذشتگی می‌کنند. پرستار و پزشکی 18 ساعت ماسک و شلید بر صورت داشت و وقتی شلید را از صورت بر می دارد ردی از خون در صورتش قرار دارد که این ریشه در دفاع مقدس دارد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ اضافه کرد: هر جا ناکامی داشتیم به این دلیل بوده است که از مسیری که شهدا و امام برای ما تعیین کردند، فاصله گرفته ایم.

او با بیان اینکه دفاع مقدس موتور محرک بسیار قوی است که با آن می‌توانیم کشور را به قله های رشد و توسعه برسانیم، افزود: شما می بینید جوانانی که ظاهر خوبی ندارند آنجا که جامعه نیاز دارد، ورود می کنند و مثل دوران دفاع مقدس می ایستند و اقدام می کنند و اگر ما بتوانیم مفاهیم دفاع مقدس را انتقال بدهیم توفیقی برای ما است.

او خطاب به اعضای شورای شهر تهران گفت : مردم منتظر هستند که یک طرح و یک راه مشخص شود تا کمک کنند و به میدان بیایند. دفاع اگر هست دفاع مقدس است. در تاریخ دفاع مقدس نداریم که یک رزمنده ما از اخلاق عقب نشینی کرده باشد اگر زمانی نیاز به آب بوده حتی آب را به دشمن‌شان دادند.

اخلاق جامعه دفاع مقدس دوران دفاع مقدس عقب نشینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر