کد خبر: 971345 A

رییس پلیس راهور فاتب:

سردار حمیدی رییس پلیس راهور فاتب ضمن اشاره به این مطلب گفت: از اول مهرماه ۱۳۹۹ ترخیص خودروها از طریق دفاتر پلیس+۱۰ صورت می‌گیرد و دیگر نیازی نیست مالکین به مراکز اجراییات مراجعه کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سردار محمد حسین حمیدی ضمن بیان این مطلب گفت: همشهریان و رانندگان تهرانی که خودروی آنها توقیف شده برای تحویل خودوری خود دیگر نیازی نیست به پارکینگها و مراکز اجراییات مراجعه نمایند و برای گرفتن خودروی خود از طریق مراکز پلیس+۱۰ اقدام نمایند.

 وی گفت: پس از توقیف وسیله نقلیه قبض سفید پارکینگ توسط مامور توقیف کننده تحویل متصرف و یا مالک می گردد. که در این مرحله -متصرف/مالک  می بایست با در دست داشتن مدارک (قبض سفید پارکینگ - سند یا کارت – صورت وضعیت خلافی به همراه فیش پرداخت – کارت شناسایی معتبر –  گواهینامه متصرف) به یکی از دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه، مدارک وی اسکن شده و اقدام به ثبت درخواست ترخیص می نماید.

سردار حمیدی اشاره کرد: پرونده ثبت درخواست شده از طریق سامانه پارکینگ دفاتر پلیس +۱۰ (حاوی مدارک اسکن شده) برای کاربران اداره اجرائیات راهور فاتب ارسال و پس از بررسی مدارک، پیامک ترخیص یا عدم ترخیص برای متصرف/مالک ارسال می شود و درصورتی که پرونده ارسالی از نظر کارشناسان اداره اجرائیات راهور فاتب مورد تایید بوده پیامک حاوی مبلغ فیش پرداختی پارکینگ و جرثقیل برای متصرف/مالک ارسال و پس از پرداخت آن به جهت تحویل وسیله نقلیه به پارکینگ مراجعه می‌نماید.

حمیدی گفت: ولی اگر مدارک نقص داشته باشد پیامک مراجعه حضوری به اداره اجرائیات راهور برای متصرف/مالک جهت تکمیل مدارک و رفع نقص ارسال تا پس از آن اقدام به ترخیص و تحویل گرفتن وسایله نقیله گردد.

وی همچنین اشاره ای هم به دلایل عودت مدارک کرد و گفت:  لازم به ذکر است حدود ۸۵% از ثبت درخواست ترخیص الکترونیکی از طریق دفاتر پلیس +۱۰ اقدام می‌گردد و مابقی آن با دلایل کسری مدارک عودت می شود و به صورت حضوری انجام می‌شود.

پلیس راهور پیامک وسیله نقلیه پلیس ترخیص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر