کد خبر: 970586 A

عضو شورای شهر تهران:

عضو شورای شهر تهران گفت: معتقدم همکاری نیروهای خبره و باسابقه شهرداری تهران با شورای شهر نسبت به برخی تازه به دوران رسیده‌ها خیلی بهتر و مسئولانه‌تر بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد علیخانی در جریان دویست و سی و هفتمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری درباره اظهارات اخیر رسولی درخصوص برنامه پنج ساله و موضوعات مربوط به نیروی انسانی شهرداری تهران گفت: در اظهارات ایشان شائبه‌ای وجود داشت که باعث برخی سوتفاهم‌ها شده است. با شناختی که از جناب آقای رسولی دارم مطمئن هستم منظور ایشان زیرسوال بردن خدمات کارکنان زحمت‌کش شهرداری تهران نبوده است. 

او ادامه داد: در این رابطه خود ایشان توضیح دادند و حتما روشن گری بیشتری خواهند داشت. اینجانب که از کارمندان با سابقه شهرداری تهران هستم، شاهدم که در این چند سال این مجموعه پرافتخار مدیرانی را براساس شایسته سالاری تربیت کرده است و این نیروها برای این کشور منشا اثر و خدمت بوده‌اند. 

علیخانی گفت: به نظر من این نگاه به سرمایه انسانی موجود در شهرداری می‌باشد و نگاه جمعی شورای شهر پنجم این است که کارشناسان نخبه فراوانی در بدنه شهرداری تهران وجود دارند که کلانشهر تهران و یا دولت شهر تهران با زحمات این عزیزان اداره می‌شود. 

رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران گفت: معتقدم همکاری نیروهای خبره و باسابقه شهرداری تهران با شورای شهر نسبت به برخی تازه به دوران رسیده‌ها خیلی بهتر و مسئولانه‌تر بوده و است. مجددا از جناب آقای رسولی تقاضا می کنم حتما روشنگری لازم را داشته باشند تا نیروهای خدوم شهرداری امیدوارانه‌تر از قبل در خدمت شهروندان عزیز باشند. 

محمد علیخانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر