کد خبر: 969294 A

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور گفت: ماموران پلیس فرودگاه مشهد طی دو عملیات جداگانه، ۹۹ کیلوگرم تریاک کشف و ۵ قاچاقچی مواد را دستگیر کردند.

به گزارش ایلنا، سردار حسن مهری در تشریح این خبر، اظهارداشت: ماموران پلیس فرودگاه مشهد با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده، از انتقال مواد مخدر توسط افرادی سابقه دار با استفاده از یک دستگاه اتوبوس از شهر کرمان به مقصد شهر مشهد مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس فرودگاه مشهد در ادامه تحقیقات پلیسی پس از شناسایی اتوبوس مورد نظر و متوقف کردن آن، در بازرسی از خودرو ۷۹ کیلوگرم تریاک کشف و ۳ نفر از جمله راننده اتوبوس را دستگیر کردند.

وی در ادامه به عملیات دیگر این پلیس اشاره و بیان کرد: همکاران پر تلاش من در پلیس فرودگاه مشهد از انتقال موادمخدر از قوچان به شهر مشهد مطلع و با رصد اطلاعاتی موفق شدند مخفیگاه قاچاقچیان را در یکی از روستاهای شهر قوچان شناسایی کنند.

سردار مهری خاطرنشان کرد: ماموران پس از اخذ مجوز قضائی و نیز با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان قوچان طی عملیات ضربتی ۲ قاچاقچی مواد را دستگیر و در بازسی از محل ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و همچنین در بازرسی از خودرو متهمان ۱۷ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

به گزارش پایگاه پلیس، فرمانده پلیس فرودگاه های کشور با بیان اینکه در مجموع ۹۹ کیلوگرم تریاک در این عملیات ها کشف شد، گفت: ۵ سوداگر مرگ دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر