کد خبر: 967652 A

​معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به استخدام ۲۰۰ نفر در پزشکی قانونی از طریق آزمون استخدامی امسال جزئیات نحوه شرکت و مشاغل و پست های مورد نیاز سازمان را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، رضا حاج منوچهری گفت: در آزمون استخدامی پیش رو مجوز به کارگیری ۲۰۰ نفر به سازمان داده شده است و ما در قالب برگزاری این آزمون بخشی از نیروهای مورد نیاز خود را پذیرش خواهیم کرد.

وی افزود: مشاغل و پست های در نظر گرفته برای این آزمون بر اساس نیاز سازمان تعیین شده که عمدتا نیروهای فنی و تخصصی هستند و با به کارگیری آنان بخشی از مشکلات سازمان در حوزه کمبود نیروی انسانی مرتفع خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان با اشاره به کمبود نیروی انسانی در سازمان اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۶۰ درصد از پست های سازمان بلاتصدی و خالی است که امیدواریم با اخذ مجوزهای لازم بتوانیم نیروهای مورد نیاز خود را به کارگیری کنیم.

حاج منوچهری در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی امسال خاطرنشان کرد: تاریخ برگزاری آزمون با توجه به شرایط خاص کشور (همه گیری کرونا)، توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد اما علاقه مندان برای ثبت نام در این آزمون تا ساعت ۲۴:۰۰ روز شنبه ۲۹ شهریور فرصت دارند با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان آموزش و سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

به گفته وی در آزمون استخدامی سال جاری مشاغلی همچون پزشک متخصص و عمومی، دندان‌پزشک، کارشناس امور آزمایشگاه، کاردان پزشکی قانونی، کارشناس تحلیلگر سیستم، حسابدار، کارشناس امور مالی، متصدی امور دفتری و .... در پزشکی قانونی پذیرش خواهند شد که جزئیات آن در لینک زیر در دسترس است.

دفترچه آزمون استخدامی سال ۹۹ (صفحات ۳۶۲ تا۳۶۸ مربوط به پزشکی قانونی است)

​معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر