کد خبر: 967590 A

فردی که در پوشش فروش خودرو از شهروندان ۱۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، توسط کارآگاهان پلیس شهریار دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سردار "محسن خانچرلی" با اعلام این خبر، اظهارداشت: در پی شکایت افرادی مال باخته مبنی بر اینکه فردی در پوشش نمایندگی یکی از شرکت های فروش و عرضه خودرو، از آنها  کلاهبرداری کرده است، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهریار قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: مال باختگان پس از حضور در پلیس آگاهی در اظهارات خود به کارآگاهان تیم مبارزه با کلاهبرداری گفتند که همه آنها با پرداخت وجوه مختلف برای ثبت نام اولیه, قصد خرید خودرو از شرکت را داشتند، که پس از مدتی, فرد مسئول متواری شده بود.

وی تصریح کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و نیز سرنخ های به جامانده موفق شدند متهم پرونده را شناسایی و طی عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار خانچرلی با بیان اینکه متهم قصد فرار به خارج از کشور را داشت، گفت: وی در تحقیقات پلیسی ضمن اعتراف به جرم خود،  خودش را از کارمندان قراردادی شرکت معرفی کرد که با جعل اوراق مربوط به شرکت, پس از جلب اعتماد مال باختگان از آنها ۱۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد و تحقیقات در این رابطه از سوی پلیس ادامه دارد.

کلاهبرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر