کد خبر: 966847 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران آخرین جزییات حادثه انفجار در نسیم‌شهر را تشریح کرد.

«محمد تقی‌زاده» معاون عمرانی استانداری تهران درباره جزییات حادثه انفجار نسیم شهر گفت: دلیل انفجار، کپسولی بوده که در یک باطری‌سازی وجود داشته که این کپسول تحویل عوامل انتظامی شده تا علت حادثه بررسی شود.

وی با اشاره به اینکه بر اثر انفجار، مغازه باطری‌سازی تخریب شده است، ادامه داد: متاسفانه باطری‌ساز نیز در این حادثه جان خود را از دست داده است و همچنین دو مغازه مجاور نیز که یکی از آنها جلوبندی‌سازی خودرو بوده، تخریب شده‌اند.

معاون استاندار تهران خاطرنشان کرد: بیشتر مصدومان این حادثه آسیب‌های سطحی داشتند که به صورت سرپایی درمان شدند. همچنین خسارت‌هایی به ساختمانهای مجاور جزئی وارده شده که در حد شکستن شیشه بود.همچنین دیوار‌های طبقات بالایی مغازه باطری سازی بر اثر این انفجار ترک برداشته است. اما در سایر ساختمانهای مجاور خسارت وارده در حد شکستن شیشه ها بوده است که برآورد ریالی خسارت ها امروز انجام خواهد شد.

تقی‌زاده همچنین درباره حواشی ناشی از این حادثه گفت: اینکه در خبرها اعلام شد در این حادثه خودروها آسیب دیدند تنها خودروهای عبوری بوده اند که در حد شکسته شدن شیشه و بر اثر پرتاب ترکش های ناشی از انفجار آسیب دیده اند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فردی در این رابطه نیز دستگیر شده است، گفت: خیر و من اطلاعی در این خصوص ندارم.

معاون استاندار تهران محمد تقی‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر