کد خبر: 966314 A

همایش مجازی "روزِ بازِ ۹۹ " دانشگاه علم و صنعت، طی روزهای ۲۲ تا ۲۴ شهریور ماه به مدت سه روز و به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، بر اساس اعلام این دانشگاه همایش "روزِ بازِ ۹۹"از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ شهریور ماه جاری به مدت سه روز و به صورت مجازی برگزار می‌شود و داوطلبان رشته‌های مهندسی مکانیک، مهندسی راه آهن، مهندسی معماری و ریاضی روز شنبه ۲۲شهریور، داوطلبان علاقه مند به رشته‌های مهندسی برق، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و فیزیک روز یکشنبه ۲۳ شهریور و در نهایت علاقه مندان به رشته‌های مهندسی شیمی، مهندسی عمران، طراحی صنعتی و مهندسی مواد نیز روز دوشنبه ۲۳ شهریور ماه سال جاری می‌توانند در همایش "روزِ بازِ ۹۹" شرکت کنند.

دانشگاه علم و صنعت همچنین اعلام کرده است که درهای مجازی این دانشگاه به روی عموم جامعه ایران باز می‌شود تا علاقه‌مندان و به ویژه پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۹۹، ضمن بازدید مجازی از دانشگاه، در قالب برنامه های ویژه ای با ظرفیت های دانشگاه (دانشکده ها، آزمایشگاه ها، فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و...) آشنا شوند. بنابراین علاقه مندان برای ورود به همایش فوق می‌توانند به نشانی http://openday.iust.ac.ir/ مراجعه کنند.

 

دانشگاه علم و صنعت راه آهن شیمی معماری مهندسی مواد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر