کد خبر: 965730 A

در آیینی با حضور وزیر آموزش‌وپرورش؛

با حضور وزیر آموزش‌وپرورش کاروان تجهیزات و اقلام ورزشی و بهداشتی مدارس کشور با عنوان کاروان مهربانشاط و بااعتباری بالغ‌بر ۲۵۰ میلیارد ریال به مدارس سراسر کشور اعزام خواهد شد.

به گزارش ایلنا، مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، صبح روز پنجشنبه۲۰ شهریور و با حضور وزیر آموزش‌وپرورش و معاون تربیت‌بدنی و سلامت و جمعی از مسئولان، کاروان تجهیزات و اقلام ورزشی و بهداشتی مدارس کشور با عنوان کاروان مهربانشاط از هنرستان امام علی در شهرری تهران به مدارس سراسر کشور اعزام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در سال جاری کاروان ورزشی و بهداشتی مهر بانشاط برای سومین سال پیاپی با اعتباری بالغ‌بر۲۵۰ میلیارد ریال، به‌صورت مشارکتی با استان‌ها و با اولویت مناطق محروم، مدارس دخترانه و کم برخوردار در راستای ارتقای کیفیت‌بخشی به درس تربیت‌بدنی و فعالیت‌های مکمل و ترویج بهداشت در مدارس، راه‌اندازی گردیده و مشابه کاروان شهرستان‌های تهران در ۳۱ استان دیگر نیز وسایل و تجهیزات ورزشی و بهداشتی به مدارس ارسال می‌گردد.

کاروان‌های اعزامی شامل اقلامی چون توپ‌های تخصصی رشته‌های ورزشی، راکت‌های تنیس روی میز و بدمینتون، میز تنیس، تخته بسکتبال، تور والیبال، کنز، حلقه هولاهوپ، چارچوب دروازه و ... به همراه مواد بهداشتی، ضدعفونی و شوینده و وسایل کمک‌های اولیه از محل ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌های کشور راهی مدارس شهرستان‌ها، منطق و نواحی تابعه می‌شود.

 

 

 

 

روابط عمومی سلامت مدارس دخترانه معاون تجهیزات ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر