کد خبر: 965023 A

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: فضای سبز در منطقه ۲۲ به صورت عادلانه در بین محلات توزیع نشده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زهرا صدراعظم نوری در جریان دویست و سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران پس از استماع گزارش رابط شورایاری منطقه ۲۲ ضمن گرامیداشت حادثه ۱۷ شهریور و درگذشت آیت الله طالقانی گفت: امیدواریم نهاد شوراها به عنوان نماد دموکراسی و مردمسالاری با تصمیمات درست قانون گذاران تحکیم شود و جایگاه آنها بیشتر از این تضعیف نشود.

او ادامه داد: باید در منطقه ۲۲ به دو موضوع به صورت جدی پرداخته و پیگیری شود. یک مساله پراکنش و دیگری توزیع عادلانه فصای سبز است‌.

نوری با تاکید بر اینکه در این منطقه سرانه فصای سبز خوب است افزود: اما توزیع سرانه عادلانه نیست و باید تلاش شود تا فضای سبز به صورت عادلانه در بین محلات توزیع شود و از کمیسیون ماده پنج می خواهم به این موضوع توجه جدی شود و شورایاران به صورت جدی آنرا مطالبه کنند.

او ادامه داد: نکته دوم مربوط به شبکه فاضلاب است که در بین مناطق شهر تهران در منطقه ۲۱ و ۲۲ اجرا نشده است و این جزو ضرورت‌ها است و حتما شورایاران باید آنرا مطالبه کنند و از سازمان آبفا بخواهند که این شبکه تاسیس شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر