کد خبر: 964584 A

استاندار تهران:

استاندار تهران با اشاره به اینک اثربخشی اقدامات ملاک ارزیابی جشنواره شهید رجایی است بر لزوم رضایتمندی شهروندان به عنوان اولویت اقدامات مسئولان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۷ شهریور اظهار داشت: مجاهدت شهدا زمینه آرامش، عزت و افتخار را برای ایران اسلامی فراهم کرد.

وی با اشاره به ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان تهران در قالب جشنواره شهید رجایی ادامه داد: به ازای هر کدام از موضوعات اصلاح نظام اداری، اقتصاد مقاومتی، تدوین و پیگیری برنامه های توسعه استان و مقابله با شیوع بیماری کرونا دستگاه های برگزیده استان مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

استاندار تهران عنوان کرد: در انتخاب دستگاه های برتر نقش بدنه کارشناسی را نباید نادیده گرفت، چراکه کارشناسان زحمات دستگاه ها را به منصه ظهور می رسانند؛ از اینرو در ارزیابی باید به این نکات توجه کرد.

محسنی بندپی سپس گفت: اثربخشی اقدامات باید ملاک عمل و اریابی قرار گیرد، همچنانکه مقام معظم رهبری نیز در موضوع آسیب های اجتماعی نسبت به اثرگذاری اقدامات تاکید داشته اند؛ چراکه رضایتمندی و رفاه شهروندان در پی اقدامات موثر فراهم می شود.

استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر