کد خبر: 964532 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام باند بزرگ سارقان خودروی پراید و کشف ۵۰ فقره سرقت در ملارد خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "محسن خانچرلی" اظهار داشت: در پی دستگیری یک سارق با خودرو مسروقه توسط پلیس استان البرز و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی شهرستان ملارد به دلیل  سابقه سرقت خودرو در منطقه ملارد، بررسی و تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با ارجاع پرونده به دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان ملارد و انجام بازجویی های تخصصی، متهم به همدستی با یک فرد دیگر و سرقت سریالی خودروهای پراید در ملارد اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با همکاری سارق دستگیر شده، همدست وی و ۱۱ مالخر اموال مسروقه در یکی از روستاهای اطراف شهرستان ملارد شناسایی و  در عملیاتی ویژه دستگیر و در بازجویی تکمیلی به ۵۰ فقره سرقت خودروی پراید و قطعات آن در شهرستان ملارد اعتراف کردند.

سردار خانچرلی اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان و مالخران، یک دستگاه خودروی مزدا، ۶ جفت ضبط و باند، ۱۰ عدد پخش خودرو، ۵ عدد باطری و مقادیری آچار کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: سارقان دستگیر شده، اغلب خودروهایی را که برای لحظاتی کوتاه بدون سرنشین روشن می ماندند، مورد سرقت قرار می دادند، لذا شهروندان عزیز از رها کردن خودروهای خود به صورت روشن و دور شدن از آن برای انجام کارهایی از قبیل باز کردن درب پارکینگ، صندوق عقب خودرو و یا سرکشی موقت از منزل یا مغازه خودداری کنند زیرا سارقان در این فرصت کوتاه از غفلت شهروندان استفاده کرده و اقدام به سرقت خودرو می کنند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر