کد خبر: 963716 A

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از ۴ تن توتون و تنباکو قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در مرکز تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار "حمید هداوند" اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو مقادیر زیادی توتون و تنباکو در انبار یک واحد صنفی در حوالی دروازه شمیران، بررسی موضوع در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: تیمی از ماموران این پلیس برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و در بررسی های اولیه صحت خبر را تایید و هویت مالک انباری نیز شناسایی شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از انباری واحد صنفی اخذ شد، تصریح کرد: روز گذشته تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند مالک انباری را دستگیر کنند.

سردار هداوند تصریح کرد: در بررسی های انجام شده از داخل انباری ۴ تن توتوتن و تنباکو فاقد فاکتور و مجوزهای قانونی و گمرکی کشف و متهم در همان تحقیقات اولیه به جرم انتسابی معترف شد.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این اقلام را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطر نشان کرد: با دستور قضائی انبار موصوف پلمب شد.

وی افزود: پس از تکمیل پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر