کد خبر: 963299 A

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران از دستگیری ۳ سوداگر مرگ خبر داد گفت: از مخفیگاه متهمان ۳۵ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش کشف شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از سوداگران مرگ در یکی از مناطق جنوبی شهر تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران افزود: ماموران در بررسی مقدماتی دریافتند متهم از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر است که خانه خود را تبدیل به دپو و نگهداری مواد مخدر کرده و پس از خرید مواد مخدر از قاچاقچیان حرفه ای در مرزهای شرقی کشور به این مکان انتقال و با همکاری تعدادی از همدستانش آن را بسته بندی و توزیع می کند.

وی ادامه داد: با پیگیری های محلی و تحقیقات گسترده اطلاعاتی که ماموران پلیس در بررسی های میدانی به دست آوردند سرانجام مخفیگاه متهمان شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستگیری متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنان اخذ شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: ماموران به مخفیگاه متهمان اعزام و ضمن دستگیری هر ۳ متهم در جستجوی خانگی، موفق به کشف ۳۵کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام انتظامی در پایان تصریح کرد: متهمان پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر