کد خبر: 963136 A

استاندار تهران در پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید گفت: امید است با رعایت سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی سال تحصیلی توام با موفقیت و سلامت را تجربه کنیم.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در پیامی با اشاره به ضرورت اعمال سختگیرانه پروتکل های بهداشتی در مدارس فرارسیدن سال تحصیلی جدید را به دانش‌آموزان و معلمان تبریک گفت، متن پیام به این شرح است:

ثمربخشی آموزش و پرورش از یک سو به واسطه تبدیل کردن انسان‌های مستعد به انسان‌های سالم، بالنده، متعادل و رشد یافته است و از سوی دیگر تأمین کننده نیازهای نیروی انسانی جامعه در بخش‌های متفاوت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است. بر همین اساس آموزش و پرورش عهده دار مسئولیت سنگینی است که می تواند حرکت به سمت قله های رفیع دانش و معرفت را فراهم کند.

امسال به واسطه شیوع کرونا و شرایط مترتب بر آن، مدارس با اعمال سختگیرانه پروتکل های بهداشتی بازگشایی می شود؛ چراکه آموزش و پرورش، سنگ بنای پیشرفت و توسعه می باشد و تعطیل بردار نیست؛ بر همین اساس از مسئولان آموزش و پرورش، مدیران و معلمان و همچنین دانش آموزان و اولیای آنها انتظار می رود تا با رعایت صحیح شیوه نامه های بهداشتی و آموزش صحیح به آینده سازان این مرز و بوم تلاش کنند تا سال تحصیلی توام با موفقیت و سلامت را پشت سر بگذاریم.

اینجانب فرارسیدن فصل جدید تلاش و کوشش در مسیر سرنوشت ساز تعلیم و تربیت آینده سازان مملکت را به دانش آموزان عزیز، اولیای محترم آنان و معلمان و فرهنگیان فرهیخته، تبریک و تهنیت عرض می کنم و ضمن تاکید مجدد بر حفظ سلامت دانش آموزان عزیز امیدوارم با همت معلمان گرامی و سختکوشی دانش آموزان عزیز، ایران اسلامی بیش از پیش قله‌های امید، دانایی و سربلندی را فتح کند.

انوشیروان محسنی بندپی

استاندار تهران

استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر