کد خبر: 963086 A

وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران:

وزیر آموزش و پرورش گفت: امیدواریم خانواده‌ها به آموزش و پرورش اعتماد کنند تا این وزارتخانه با حساسیت‌های بیشتر مراقبت های لازم را اعمال کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران گفت: در این ایام نگران سلامت دانش‌آموزانیم. همچنین آموزش و پرورش نگران بود که تصمیم اشتباهی گرفته نشود که سلامت دانش آموزان را به خطر بیندازد، به همین دلیل تصمیم گرفته شد که به تصمیمات وزارت بهداشت و درمان اعتماد کنیم.

وی افزود: آموزش و پرورش در چارچوب اعلام شده ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص بازگشایی مدارس پیش می‌رود و تابع آنهاست. ما در پیروی از قوانین و پروتکل‌های سلامت  کوچکترین عدولی نخواهیم داشت.

حاجی میرزایی خاطرنشان کرد: امیدواریم خانواده‌ها به آموزش و پرورش اعتماد کنند تا این وزارتخانه با حساسیت های بیشتر مراقبت های لازم را اعمال کند.

حاجی میرزایی گفت: باید از اظهارنظرهای پراکنده در فضای مجازی خوداری شود. آموزش و پرورش انتخاب کرده به مجموعه بهداشت و درمانی کشور اعتماد کند.آنها اجازه دادند ما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آموزش‌های حضوری را آغاز کنیم.

وی گفت: گروهی که به دلیل بیماری یا تعداد زیاد دانش آموز در مدارس نمی توانند در مدرسه حضور یابند،  آموزش مجازی خواهند داشت.

 وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: زمان آموزش ۳۵ دقیقه است و خانواده‌ها باید در این شرایط با آموزش و پرورش همکاری کنند و وزارتخانه نیز  تلاش می کند سال تحصیلی آینده پرثمر باشد.

وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر