کد خبر: 963075 A

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از اجرای برنامه مدرسه دوستدار شهر با همکاری آموزش‌و پرورش و شهرداری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا جوادی یگانه، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در جلسه نظارت و هماهنگی بر ترافیک سطح شهر تهران در آغاز سال تحصیلی جدیدکه صبح امروز برگزار  شد گفت: آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک می‌گویم و امیدوارم با شرایط جدید دانش‌آموزان بتوانند همراه با آموزش علم مهارت های زندگی را نیز یاد بگیرند.

او ادامه داد: در برنامه‌های آغاز سال تحصیلی طبق هماهنگی با آموزش و پرورش علاوه بر ضدعفونی کردن و توزیع ماسک،‌ رنگ آمیزی مدارس و بازپیرایی مدارس را نیز  انجام دادیم.

جوادی یگانه با اشاره به اجرای برنامه مدرسه تابستانی تهران گفت: مدرسه تابستانی تهران را در تابستان اجرا کردیم که بیش از یک میلیون نفر از آن بازدید کردند.

معاون شهردار تهران گفت: شهرداری تهران برنامه‌های متعددی دارد که به دلیل شرایط کرونایی انجام نشد اما عمده آن در قالب برنامه مدرسه دوستدار شهر است، که با همکاری آموزش‌و پرورش و شهرداری انجام می‌شود.

او ادامه داد: در شروع سال تحصیلی جدید مدرسه ابتدایی دخترانه مکتب الزهرا در منطقه 14 با هماهنگی اداره کل آموزش و پروش انتخاب شد، این مدرسه یکی از پرجمعیت ترین مدارس منطقه است که با رعایت پروتکل های آموزشی سال تحصیلی را آغاز خواهد کرد.

 

آموزش و پرورش شهرداری تهران مدرسه محمدرضا جوادی یگانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر