کد خبر: 961464 A

سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، مصطفی قانعی را به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این حکم تاکید کرده است: «دکتر مصطفی قانعی استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و فوق تخصص بیماری های ریه؛ یکی از مهمترین دستاوردهای نظام آموزش عالی سلامت در جمهوری اسلامی ایران توسعه کمی و کیفی رشته های تخصصی بالینی بوده و در این رهگذر پیشرفت های شایانی حاصل شده است.

به نحوی که در زمینه تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز در رشته های بالینی پزشکی نه تنها کشور به مرحله خودکفایی رسیده، بلکه در سطوح بین المللی و فرامرزی نیز با کسب موفقیت های چشمگیر، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

در این راستا دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی نقش عمده ای در برنامه ریزی و نظارت بر ایجاد و توسعه رشته های مذکور داشته و دارای جایگاه ممتازی در حوزه آموزش علوم پزشکی است.

با عنایت به موارد یاد شده و نظر به تجربیات و سوابق ارزشمند علمی و اجرائی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب می شوید تا با استفاده از نظریات کلیه صاحبنظران و افراد ذیصلاح موجبات ارتقای بیش از پیش این حوزه را فراهم آورید.

از آنجائی که براساس ابلاغ شماره ۱۴۳۷/۱۰۰ تاریه ۳۰ فروردین ۹۸ نظارت و پیگیری امور دبیرخانه شورای یاد شده به عهده معاون آموزشی واگذار شده، لذا هماهنگی با آن معاونت در جهت انجام امور محوله مورد انتظار است.

توفیق جنابعالی را در اعتلای رسالت مهم آن مجموعه حائز اهمیت از خداوند بزرگ مسئلت می کنم.»

آموزش پزشکی علوم پزشکی معاون وزیر بهداشت وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر