کد خبر: 961431 A

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با هدف اهدای خون به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های آن در مرکز جامع اهدای خون ستاری حضور یافت.

به گزارش ایلنا، قاسم جان بابایی شامگاه دوشنبه دهم شهریور ماه و همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان  ضمن حضور در مرکز جامع اهدای خون منطقه ۴ تهران (ستاری) به پویش نذر خون از تاسوعا تا اربعین حسینی پیوست.

وی با تاکید بر ضرورت اهدای خون برای نجات بیماران گفت: از حضور پر شور مردم در مراکز اهدای خون به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی سپاسگزاریم و امیدواریم این کار انسانی که ضامن نجات جان بیماران است به صورت مستمر از سوی مردم صورت بگیرد.

محمدرضا مهدی زاده مدیرکل انتقال خون استان تهران نیز با اشاره به سختکوشی متعهدانه کارکنان این مجموعه در تامین فرآورده های خونی مورد نیاز بیماران خاطرنشان کرد: امیدواریم نگاه ویژه تری از سوی وزارت بهداشت به مجموعه انتقال خون بشود تا این شاهراه حیاتی نظام سلامت و پشتوانه قوی برای سلامت بیماران بتواند با کیفیت تر در خدمت مردم و اهداکنندگان عزیز باشد.

بنابراین گزارش، معاون درمان وزیر بهداشت از تلاش مجاهدانه پزشکان، متخصصین آزمایشگاهی و کارکنان انتقال خون استان تهران قدردانی کرد و در خصوص رفع  مشکلات و کاستی های این مجموعه قول مساعدت داد.

اهدای خون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر