کد خبر: 961253 A

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان تا پایان هفته جاری تمدید شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ اسدالله مرتضایی با بیان اینکه موضوع توزیع کتاب ماه‌هاست که در دست انجام است، گفت: مقرر شده است توزیع کتب درسی از منطقه به مدرسه که از ۲۵ مرداد آغاز شده است تا ۱۵ شهریور ـ شروع سال تحصیلی ـ در اختیار دانش آموزان قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه اکثر دانش آموزان ثبت سفارش انجام داده اند، ادامه داد: هنوز حدود ۷۰۰ هزار نفر از دانش آموزان در سراسر کشور موفق نشده اند ثبت نام کنند. با توجه به اینکه مهلت اعلامی امروز به پایان می رسد، ما این زمان را  تا آخر همین هفته تمدید کردیم و سامانه ثبت سفارش ما برای ثبت سفارش و اصلاح سفارش باز است.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تصریح کرد: یک علت تاخیر در انجام ثبت نام، تاخیر در اعلام نتایج آزمون های سمپاد در ورودی های متوسطه اول و دوم است .

مرتضایی خاطرنشان کرد: تغییر رشته، تغییر محل زندگی و تکرار پایه نیز از جمله دلایل تاخیر و یا نیاز به اصلاح ثبت سفارش است که مهلت اصلاح سفارش هم تا آخر هفته وجود دارد.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اسدالله مرتضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر