کد خبر: 961082 A

رئیس اداره تصادفات پلیس تهران از فوت یک عابر پیاده بر اثر بی توجهی راننده پژو در بزرگراه شهید کاظمی خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "احسان مومنی" در خصوص این خبر اعلام داشت: ساعت ۲۳:۱۵ شب گذشته و پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی تصادف یک دستگاه سواری پژو با عابر پیاده در مسیر جنوب به شمال شهید کاظمی بالاتر از آزادگان بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۱۹ پلیس راهور تهران در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: متاسفانه در اثر شدت ضربه عابر پیاده در محل حادثه فوت می کند.

رئیس اداره تصادفات پلیس تهران با بیان اینکه سرعت زیاد و علت عدم توجه به جلو در این حادثه مزید بر علت عدم توانایی راننده در کنترل خودرو بود، گفت: سرعت زیاد این سواری باعث شده تا راننده دیگر نتواند خودروی خود را کنترل کرده و در مواجه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و با عابر پیاده به شدت برخورد می کند.

این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد: تمام حواس راننده حین رانندگی می بایست معطوف به رانندگی کردن باشد و طبق قوانین خوردن و آشامیدن ، سیگار کشیدن صحبت با تلفن همراه ممنوع می باشد و رانندگان گرامی کاملاً باید به جلو توجه کافی داشته باشند تا بتوانند رانندگی ایمن و بدون حادثه ای داشته باشند .

در انتها موُمنی اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

رئیس اداره تصادفات پلیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر