کد خبر: 959948 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با تاکید براینکه این استان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: در شرایط و ایام عزاداری امام حسین (ع) و همچنان با توجه به شرایط قرمز در استان بسیاری از خدمات عمومی از جمله اقامتگاه ها، تفرج گاهها و مواردی از این قبیل نیز به دلیل جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا تعطیل شده است.

"حسین حسن نژاد" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره شرایط استان مازندران گفت: استان مازندران از نظر بیماری کرونا همچنان در وضعیت و شرایط قرمز قرار دارد و طبیعی است که در شرایط قرمز امکان ابتلا به بیماری برای همه کسانی که در اجتماع قرار بگیرند، بسیار محتمل تر خواهد بود.

وی ادامه داد: طبیعتا افراد برای حفظ سلامت خود و خانواده شان باید تلاش کنند تا کمتر در معرض حضور در تجمعات قرار بگیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران تصریح کرد: به دلیل شرایط موجود اپیدمی کرونا در استان ما از هموطنان درخواست می کنیم به استان مازندران سفر نکنند و برنامه سفر خودشان را به شرایط بهتر موکول کنند.

حسن نژاد با اشاره به ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: در شرایط و ایام عزاداری امام حسین (ع) و همچنان با توجه به شرایط قرمز در استان بسیاری از خدمات عمومی از جمله اقامتگاه ها، تفرج گاهها و مواردی از این قبیل نیز به دلیل جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا تعطیل شده است بنابراین امکانات و تمهیدات برای پذیرش این حجم از مسافر در استان وجود ندارد. 

وی تاکید کرد: از همین رو از مردم درخواست می کنیم برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری و برای حفظ سلامت خودشان و همچنین هم استانی های ما برنامه سفرشان را لغو کنند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در پاسخ به این سوال که آیا محدودیت ها در سواحل نیز اعمال می شود، تصریح کرد: سواحل استان مازندران و سایر تفرج گاهها و پارک ها به دلیل شرایط آب و هوایی و شرایط شیوع بیماری کرونا تعطیل هستند. تقریبا از اواخر تیرماه تاکنون شناگاه های سواحل تعطیل است همچنین در این ایام پیشرو نیز طرح های سامان دهی سواحل نیز تعطیل شده اند. 

استانداری مازندران حسین حسنژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر