کد خبر: 959720 A

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب از دستگیری فردی که با تراول های جعلی از فروشگاه های پایانه جنوب خرید می کرد خبر داد و افزود: از متهم ۲۰ تراول ۵۰ هزار تومانی کشف شد.

به گزارش ایلنا، سروان "مهدی کیاشمشکی" اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر خرید اجناس توسط فردی در پایانه جنوب با تراول چک جعلی ، بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب به محل اعزام وبه بررسی صحت موضوع را در دستور کار قرار گرفت.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب افزود: در تحقیقات انجام شده توسط ماموران کلانتری مشخص شد متهم با استفاده از تراول های تقلبی اقدام به خرید از فروشگاه ها در پایانه غرب می کند.

سروان کیاشمشکی گفت: متهم به صورت نامحسوس زیر نظر گرفته شد و روز گذشته زمانی که قصد خرید سیگار داشت دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد و تعداد ۱۴ عدد تراول ۵۰ هزارتومانی تقلبی از متهم کشف گردید.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب با اشاره به اینکه تاکنون یک نفر شاکی در خصوص این پرونده شناسایی شده که مبلغ ۳ میلیون ریال از وی کلاهبرداری شده است، گفت: متهم پس از تناقض گویی های بسیار سرانجام به جرم خود اقرار کرد که تعداد ۲۰ عدد تراول از یکی از دوستانش در یکی از شهر های غربی کشور گرفته است

گفتنی است: پرونده ای در این خصوص تشکیل داده شد و متهم را به مراجع قضائی معرفی کردند.

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر