کد خبر: 959610 A

رئیس منطقه ۲۳ پلیس راهور تهران از ضرورت جمع آوری موانع خطرناک از سطح بزرگراه ها خبر داد و گفت: عدم جمع آوری به موقع این موانع حوادث ناگوار رانندگی در پی خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "عباس سلطانی" اظهار داشت: با رصد و گشت زنی های مدام و لحظه به لحظه ای که از سطح معابر بزرگراهی محدوده فعالیت انجام شده است تمامی کاستی ها و نواقص و موانعی که بر سر راه رانندگان شهر تهران وجود دارد و موجب برور حوادث رانندگی می شود مورد بررسی قرار گرفته است.

وی گفت : یکی از خطرناک ترین موانعی که در سر راه رانندگان وجود دارد و راننده در مواجه با آن قدرت تصمیم گیری و عکس العمل مناسب پیدا نمی کند وجود گاردریل های باز و به سرانجام نرسیدن پروژه هایی است که ناتمام مانده و اثر سازه و ساختمان و اطاقک ها می باشد که بسیار خطرناک است .

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سلطانی اشاره کرد : با مشاهده این گونه موارد و پیگیری های مدام و مستمر و انعکاس آن به اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران خوشبختانه تا حدود زیادی این ناقص و موانع برطرف می شود ولی چنانچه دیر نسبت به جمع آوری آنها اقدام شود خدای ناکرده ممکن است عواقب جبران ناپذیری را رقم بزند که دیگر جمع آوری موانع بعد از حادثه اثری نداشته و می بایست زودتر نسبت به رفع آن اقدام می شد.

رئیس منطقه ۲۳ پلیس راهور تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر