کد خبر: 959572 A

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای از انتقال ۳ مرکز علمی کاربردی به دانشگاه فنی و حرفه ای خبر داد و گفت: وزارت علوم با ایجاد ۳۲۰ رشته محل جدید در دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور موافقت کرد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صالحی عمران گفت: ۲ برنامه درسی کارشناسی پیوسته و یک برنامه کارشناسی ناپیوسته در شورای برنامه ریزی درسی دانشگاه مصوب و به مجموع رشته های دانشگاه فنی و حرفه‌ای اضافه شد.

وی افزود: رشته های «مهندسی معماری» و «طراحی و چاپ پارچه» در دوره کارشناسی پیوسته در ۲۸ دانشکده/آموزشکده و رشته «انیمیشن دیجیتال» در دوره کارشناسی ناپیوسته در ۳ دانشکده/آموزشکده توزیع شده است.

صالحی عمران افزود: با ساماندهی رشته محل‌ها در دانشگاه فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۸ در مجموع ۱۵۷ رشته محل در دوره کاردانی و ۱۶۳ رشته محل در دوره کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به مجموع رشته محل های دایر در دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه شده است.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای افزود: با انتقال ۳ مرکز علمی کاربردی به دانشگاه فنی و حرفه ای و تأسیس یک آموزشکده جدید در استان فارس، ۱۲ رشته محل جدید دیگر نیز به مجموع رشته های دایر در دانشگاه افزوده شد.

وی ادامه داد: از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ۳۲۰ رشته محل جدید در دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور موافقت قطعی خود را اعلام کرده است.

 

استان فارس علوم تحقیقات و فناوری فنی و حرفه ای کارشناسی وزارت علوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر