کد خبر: 958348 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد؛

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: طرح روضه‌های خانگی و ابتکار روضه‌های محله‌ای که توسط برخی مداحان صورت می‌گیرد، چهره محله‌ها را تغییر داده است.

«حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی جلالی» معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: در سراسر کشور بیش از ۲۰ هزار هیات که در سامانه‌های ما ثبت نام کرده‌اند، در این ایام مشغول عزاداری برای امام حسین علیه السلام هستند.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: اکثر هیات‌ها همانطور که تصاویر خوبی از آنها در فضای مجازی شاهد هستیم به خوبی در این چند شب پروتکل‌ها و موارد بهداشتی را رعایت کرده‌اند و امیدوارم این روند تا پایان عزاداری‌ها ادامه داشته باشد.

به گفته حجت‌الاسلام جلالی مردم می‌توانند از طریق سامانه پیامکی که پیش از این اعلام شده است، عدم رعایت پروتکل‌ها از سوی هیئات را گزارش دهند. 

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی درباره طرح روضه‌های خانوادگی گفت: روضه‌های خانگی و ابتکار روضه‌های محله‌ای که توسط برخی مداحان صورت می‌گیرد، چهره محله‌ها را تغییر داده و با استقبال مردم مواجه شده‌است.

حجت‌الاسلام والمسلمین جلالی خاطرنشان کرد: همچنین اداره کل استان البرز سازمان تبلیغات نیز در ابتکاری جالب به اعزام طلاب و ستایشگران به کوچه ها و محلات مشغول است که استقبال بسیار خوبی از این طرح شده است.

حجت‌الاسلام جلالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر