کد خبر: 957617 A

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران اعلام کرد: دانشگاه پیام نور استان تهران میزبان ۷۹۰۰ داوطلب آزمون سراسری ۹۹ بود.

به گزارش ایلنا، بخشی خانیکی، رییس دانشگاه پیام نور استان تهران ضمن اعلام این خبر گفت: آزمون سراسری سال ۹۹ از ۲۹ مردادماه لغایت ۱ شهریور ۹۹ در گروه های آزمایشی هنر، علوم انسانی، علوم تجربی و علوم ریاضی همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

وی اظهار داشت: طی چهار روز برگزاری این آزمون دانشگاه پیام نور استان تهران در ۷ حوزه امتحانی میزبان ۷۹۰۰ داوطلب تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور بود.

بخشی خانیکی افزود: آزمون سراسری امسال در شرایطی برگزار شد که داوطلبان و خانواده‌های ایشان علاوه بر نتیجه ازمون، دغدغه شیوع بیماری کرونا را داشتند. ما افتخار می‌‎‎کنیم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توانستیم محیطی امن و سالم برای آینده سازان این مرز و بوم فراهم نمائیم. این امر با نظارت مستقیم کارشناسان بهداشت و همکاری متسمر مسئولین آموزش و پرورش، شهرداری، آتش نشانی، اورژانس و نیروی انتظامی شهر تهران و شهرستان های ورامین، دماوند و شهریار انجام شد.

وی با اشاره به اینکه برخی از داوطلبان به خاطر شرایط خاص حاکم بر جامعه بدلیل شیوع بیماری کرونا در آزمون سراسری شرکت نکرده اند گفت: کلیه داوطلبان تحصیل در مقطع کارشناسی شامل افرادی که در آزمون کنکور سراسری شرکت نکرده‌اند و همچنین داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده اند می توانند از فرصت پذیرش بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور استفاده نمایند و تا دوم شهریور ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjhesh.org و یا پورتال دانشگاه پیام نور استان تهران به نشانی http://tehran.pnu.ac.i ثبت نام نمایند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان در انتها به برخی از شرایط آموزشی و مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور اشاره کرد و افزود: دانشگاه پیام نور با ارائه آموزش تمام الکترونیک در نیمسال گذشته کلیه فعالیت های آموزشی را بدون وقفه ای که بدلیل شیوع کووید-۱۹در برخی دانشگاه ها پیش آمد برگزار نمود و رتبه یک آموزش الکترونیک را در کشور کسب کرد. پایین ترین میزان شهریه در میان سایر دانشگاه های کشور، اعطا وام شهریه دانشجویی و تسهیلات بانکی با کارمزد پایین، برگزاری کلاس های آموزشی و آزمون‌های پایان ترم به صورت الکترونیک، شرایط آسان برای مهمان شدن، تغییر رشته و ... از دیگر مزایای تحصیل در بزرگترین دانشگاه دولتی کشور است.

آموزش و پرورش استان تهران جامعه دانشگاه پیام نور دماوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر