کد خبر: 957360 A

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه یکی از مولفه‌های امنیت و احساس امنیت مقابله با اراذل و اوباش است گفت: روسای کلانتری ها، پاسگاه ها و یگان های امداد در ماموریت مقابله با اراذل و اوباش پیشتاز هستند.

به گزارش ایلنا، سردار" مهدی معصوم بیگی" طی سفر کاری به استان خراسان رضوی از کلانتری های فرماندهی انتظامی استان بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید میدانی با حضور در جمع کارکنان زحمتکش کلانتری و قدردانی از تلاش شبانه روزی این مجاهدان در تامین نظم و امنیت عمومی، فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش را تسلیت گفت.

سردار معصوم بیگی با اشاره به اهمیت مقابله با افراد قانون شکن و لزوم برخورداری آحاد مردم از امنیت و آرامش افزود: در برخورد با اراذل و اوباش به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد و این ماموریت مقتدرانه و موثر انجام خواهد شد، معتقدیم برخورد قاطع با این جماعت به شدت امنیت را ارتقاء و در اقشار مختلف رضایت مندی و احساس امنیت را افزایش می دهد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا اظهار داشت: در مقابله با اوباش رویکرد پلیس آفندی، فعال، درلحظه و بلادرنگ خواهد بود و این ماموریت مستمر، بلاانقطاع و دائمی است به گونه ای که هیچ مکان، خیابان و نقطه ای برای عرض اندام آنها وجود نداشته باشد.

عالی ترین مقام پلیس پیشگیری ناجا بیان داشت: ضمن اینکه فرماندهان نیروی انتظامی در این عرصه مصمم هستند یکی از مطالبات عمومی مردم از خدمتگزاران خودشان در نیروی انتظامی و دستگاه قضائی برخورد موثر و بازدارنده با این افراد است به گونه ای که هزینه ارتکاب جرم به اندازه ای بازدارنده باشد که کسی به خود جرات اوباش گری ندهد و بداند که برخورد با او قطعی و بدون تعلل انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار معصوم بیگی با بیان اینکه روسای کلانتری، پاسگاه و یگان های امداد در این ماموریت پیشتاز هستند خاطرنشان کرد: به فضل الهی و به برکت خون شهدای عزیز و کوشش‌های مجاهدانه همه دستگاه‌های امنیت ساز از جمله نیروی انتظامی که در خط مقدم تامین نظم و امنیت قرار دارد، امنیت بسیار خوب در کشور حاکم است که همه باید قدردان این امنیت باشیم و به حفظ آن کمک کنیم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر