کد خبر: 955877 A

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به لزوم استمرار طرح ساماندهی کودکان کار از اجرایی شدن طرح ساماندهی کودکان اتباع خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در هشتمین جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده استان تهران با اشاره به لزوم ارائه گزارش عملکرد اظهار داشت: دستگاه های عضو کارگروه گزارش عملکرد خود را تا ۱۵ شهریور به دبیرخانه ارسال کنند و اگر خلا قانونی وجود دارد حتماً در گزارش درج شود تا از طریق نمایندگان مجلس و شورای اجتماعی کشور پیگیر باشیم.    

وی ادامه داد: طرح ساماندهی کودکان اتباع توسط عده‌ای از فعالین اجتماعی افغانستانی مستقر در ایران تهیه شده که توسط بهزیستی استان بررسی و هماهنگی لازم جهت اجرایی شدن آن به عمل آید.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران عنوان کرد: اعضای کارگروه جهت اجرای طرح با بهزیستی همکاری لازم را داشته باشند، همچنین اعضای کارگروه گزارشی از نحوه هزینه اعتبارات شورای اجتماعی کشور تا ۵ شهریور ارائه دهند.

حسن بیگی سپس خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی کودکان کار در سال ۹۸ اجرایی شد که اثرگذاری خوبی داشت و باید این طرح به شکل جدی به ویژه با توجه به شرایط کرونا استمرار داشته باشد که در این زمینه نیازمند بانک اطلاعات جامع و وحدت رویه و اتفاق نظر هستیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر