کد خبر: 954991 A

در سالروز ورود آزادگان به کشور صورت گرفت؛

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهدای آزاده و آزادگان متوفی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد.

به گزارش ایلنا، «حمیدرضا صمیمی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه این مراسم معنوی اظهار داشت: شهدای آزاده علاوه براینکه در جبهه نبرد با دشمن بعثی جهاد کردند در جنگ فرهنگی و عقیدتی نیز طی دوران اسارت توانستند دشمن را به زانو درآورند.

حمیدرضا صمیمی گفت: اعتقاد به اهداف بلند اسلام و انقلاب عاملی شد تا شهدای آزاده و آزادگان دوران تلخ اسارت و شکنجه‌های صدامیان را به راحتی تحمل کنند.

بهشت زهرا2

در ادامه سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم امام راحل با همراهی خانواده‌های معظم شهدای آزاده و آزادگان متوفی با حضور بر مزار این عزیزان ضمن نثار گل به مقام والای شهدا ادای احترام کرد و با حضور بر مزار سیدالاسرا سردار شهید حسین لشگری خاطره این یاران سفر کرده را گرامی داشت.

بهشت زهرا4

 

بهشت زهرا حرم مطهر خانواده های معظم شهدا مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر