کد خبر: 954965 A

دومین دوره مجموعه سخنرانی های علم داده و هوش مصنوعی امیرکبیر از ۲۲ تا ۳۱ مردادماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، دومین دوره‌ مجموعه سخنرانی‌های علم داده و هوش مصنوعی امیرکبیر به شکل دانشجویی توسط انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

این برنامه شامل کارگاه ها، ارائه ها و سخنرانی ها است که کارگاه ها از ۲۲ تا ۲۶ مردادماه و ارائه ها و‌سخنرانی ها ۲۷ تا ۳۱ مردادماه برگزار می شود که این رویداد شامل ۱۰ کارگاه و ۲۰ ارائه است.

کارگاه‌های این رویداد با محوریت بررسی مباحث مختلف علم داده و هوش مصنوعی برای دانشجویان، شرکت ها و افراد علاقه مند برگزار خواهد شد که این کارگاه ها به شکل عملی و پروژه محور طراحی شده است.

ارائه‌های این رویداد شامل ۲۰ سخنرانی از اساتید و محققان ایرانی داخل و خارج کشور است.

در این رویداد علمی اساتید و محققان متعددی از دانشگاه‌های بنام کشور مانند صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، تهران و همچنین دانشگاه های خارجی مانند استنفورد، ETH زوریخ، بن آلمان UCS، Monash، KTH, و ... حضور دارند.

همچنین سعی شده تا از محققان ایرانی شاغل در شرکت‌های مطرح خارجی نظیر گوگل و فیسبوک نیز در این رویداد دعوت به عمل آید تا جدیدترین تحولات حوزه های علم داده و هوش مصنوعی را مطرح کنند.

آلمان انجمن علمی گوگل هوش مصنوعی امیرکبیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر