کد خبر: 954791 A

فرمانده ناجا:

فرمانده ناجا با بیان اینکه استقامت آزادگان در دوران اسارت مثال زدنی است، گفت: آسایش و آرامش امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی آزادگان است که بااقتدار در مقابل دشمن ایستادگی و از کیان و تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کردند.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین اشتری" در حاشیه جلسه شور فرماندهان ضمن گرامی داشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی و تبریک این روز به مردم انقلابی، جامعه ایثارگری و آزادگان غیور اظهار داشت: بی تردید امنیت، آرامش و آسایش حاکم بر ایران اسلامی مرهون فداکاری و جانفشانی آزادگان سرافرازی است که مجاهدانه و بااقتدار در مقابل دشمن ایستادگی کردند و از کیان و تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع کردند.

وی ادامه داد: ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی آن هم در شرایط حساس داخلی کشور در آن دوران و همچنین عملیات روانی دشمنان، سبب تجدید قوای سایر رزمندگان و تشدید استقامت مردم شد و حضور آنان در کشور موجبات خیر و برکت را فراهم کرد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه استقامت آزادگان در دوران اسارت و تحمل شکنجه های دشمن مثال زدنی است، تصریح کرد: رزمندگان با روحیه بالا و مقاومت پای آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی و اعتقادات خود ایستادند؛ آزادگان، ارزشمندترین سرمایه های این نظام مقدس هستند و 26 مرداد ماه هر سال  فرصت مغتنمی برای تجلیل از عزیزانی است که عزت و سربلندی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

سردار اشتری با بیان اینکه همواره قدردان جامعه ایثارگری به ویژه خانواده معزز شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز هستیم، تاکید کرد: برخود وظیفه می دانیم که از این دلاورمردان قدردانی کنیم، تجلیل و خدمات دهی شایسته به این قشر عزیز کم ترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، گفتنی است، در پی شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی در حاشیه جلسه شور فرماندهی از چند آزاده سرافراز ناجا به نمایندگی از جامعه بزرگ آزادگان با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.

فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر