کد خبر: 954588 A

شهروندان تهرانی می‌توانند با به‌روزرسانی اپلیکیشن «تهران من» و در دست داشتن آخرین نسخه آن به سادگی به نرخ نامه روزانه اقلام ارائه شده در میادین میوه و تره‌بار شهر دسترسی داشته باشند و همچنین می‌توانند نزدیک‌ترین میدان تره‌بار به محله و منزل خود را روی نقشه پیدا کنند.

به گزارش ایلنا، در این سرویس جدید کافی است مکان مورد نظر خود را مشخص کنید تا اپلیکیشن «تهران من» تمامی میادین تره‌بار اطراف شما را بر روی نقشه نمایش دهد. با انتخاب هر کدام از میادین روی نقشه می‌توان نام، نشانی و تنوع محصولات ویژه آن را مشاهده کرد.

از ابتدای راه اندازی آخرین نسخه اپلیکیشن تا کنون بیش از ۵۳ هزار کاربر از این سرویس جدید بازدید و استفاده کرده‌اند و در قسمت نرخ‌نامه می‌توان به سرفصل‎های محصولات موجود در میادین میوه و تره‌بار دسترسی داشت، به طوریکه در هر قسمت، انواع متنوعی از یک محصول با دسته‌بندی‌های تفکیک شده و قیمت به‌روز، درج شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در حال حاضر اپلیکیشن تهران من برای سیستم‌عامل‌های Android و iOS قابل بهره‌برداری بوده و شهروندان تهرانی می‌توانند برای دانلود آخرین نسخه، به صفحه "نرم‌افزارهای موبایلی شهر تهران" در سایت تهران من به نشانی my.tehran.ir مراجعه نمایند.

روابط عمومی سازمان شهر تهران فناوری اطلاعات و ارتباطات میادین میوه و تره میوه و تره بار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر