کد خبر: 954304 A

عسگری:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به صنعتی بودن شهرستان ملارد از تخصیص آب به شهرک صنعتی این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، حشمت الله عسگری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به لزوم تخصیص آب به شهرک صنعتی ملارد اظهار داشت: جهت رفع مشکلات تامین و تخصیص آب به شهرک صنعتی ملارد اقدامات لازم پیگیری می شود تا با راه اندازی این شهرک در سال جهش تولید گام موثری در زمینه ایجاد اشتغال برداشته شود.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تا تخصیص و تامین ۳۰ لیتر بر ثانیه توسط آب و فاضلاب از پساب خروجی شهرستان ملارد و مسکن مهر صفادشت محقق شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران تصریح کرد: با توجه به مباحث کارشناسی و تعیین ۷ نقطه برای حفر چاه توسط شرکت شهرک ها با موافقت اولیه آب منطقه ای مقرر شد تا سقف ۲۰ لیتر بر ثانیه آب تخصیص پیدا کند.

عسگری همچنین خاطرنشان کرد: بر مبنای افق ترسیم شده این طرح نیاز به ۵۰ تا ۶۰ لیتر آب بر ثانیه دارد که ۶ میلیون مترمکعب در شبانه روز را جوابگو است و با اقدامات انجام شده به زودی شاهد راه اندازی این مجموعه و شروع به کار اجرایی آن خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر