کد خبر: 954158 A

معاون هماهنگ کننده فرمانده مرزبانی ناجا:

معاون هماهنگ کننده فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر اشراف اطلاعاتی مرزبانان در مرزها گفت: آمادگی رزمی و آموزش مستمر از ارکان مهم برای تثبیت اقتدار و امنیت در سطح حوزه ماموریتی واحدهای مرزی است.

به گزارش ایلنا سردار حسن اسدالهی در بازدید از یگان های هنگ مرزی زاهدان در جمع مرزبانان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مرزبانی استان سیستان و بلوچستان، گفت: مرزهای این خطه از کشور آبیاری شده به خون معظم شهدای مرزبانی نیروی انتظامی است که همه‌ ما بایستی قدردان رشادت‌ها و ایثارگری‌های این عزیزان و خانواده های معظم آنان باشیم.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی مرزبانی ناجا در ادامه بر اشراف اطلاعاتی در مرزها تأکید  و اظهارکرد: اشراف اطلاعاتی، شناخت و احاطه کامل به حوزه سرزمینی به عنوان بهترین و اساسی‌ترین راهبرد در مقابله با قاچاقچیان و اشرار منطقه است که این ویژگی و مولفه های مهم بایستی در مرزبانی ارتقا پیدا کند.

اسدالهی در ادامه به حساسیت خدمت در مناطق مرزی به ویژه استان سیستان و بلوچستان به جهت همجواری با دو کشور افغانستان و پاکستان اشاره کرد و گفت: آمادگی رزمی و آموزش مستمر از ارکان مهم برای تثبیت اقتدار و امنیت در سطح حوزه ماموریتی واحدهای مرزی است.

وی در این بازدید با تأکید بر برخورد قاطع مرزبانان با قانون شکنان اظهارکرد: در سایه لطف خداوند متعال و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، امنیت در مرزها حاکم است و مرزداران با داشتن اعتقاد و ایمان قوی در حال برقراری امنیت در مرزها هستند.

 به گزارش پایگاه خبری پلیس، بررسی وضعیت آموزشی و توان رزمی مرزداران، بررسی وضعیت نقاط حادثه خیز و خلأهای مرزی، ارزیابی رعایت دستورالعمل‌ها، اجرای طرح‌های عملیاتی، افتتاح سالن جلسات امام علی (ع) ستاد هنگ، ساختمان جدید گروهان مرزی قرقروک و اتصال شبکه و خطوط سامانه‌های ناجا در گروهان مرزی قرقروک از دیگر برنامه های بازدید سردار "اسدالهی" از هنگ مرزی زاهدان بود.

معاون هماهنگ کننده فرمانده مرزبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر