کد خبر: 953380 A

با تشکیل کارگروه فضاهای آموزشی در منطقه ۱۳؛

شهرداری منطقه۱۳، مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران و آموزش و پرورش برای نوسازی، بازسازی و تجهیز مدارس این منطقه همکاری می‌کنند.

به گزارش ایلنا، اولین نشست مشترک شهرداری منطقه، مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران و آموزش و پرورش منطقه ۱۳ به مدیریت مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ و با حضور حسینی مدیر آموزش و پرورش منطقه  و قربانی مدیر عامل مجمع خیرین با هدف  بررسی و بهبود اوضاع  فضاهای آموزشی و واحدهای آموزشی  منطقه ۱۳ در محل شهرداری منطقه تشکیل شد.

شهردار منطقه۱۳ در نشست مشترک با مدیر عامل مجمع خیرین آموزش و پرورش منطقه ، آمادگی این منطقه برای نوسازی و تجهیز مدارس را اعلام کرد و خواستار تعاملات بیشتر با مجمع خیرین و آموزش و پرورش منطقه شد.

وی با بیان اینکه خیرین نیکوکار مدرسه ساز به عنوان معماران فرهنگی جامعه نقش بسیار ارزشمندی در ترویج و توسعه فرهنگ کار خیر دارند ابراز امیدواری کرد: با جذب اعتبارات لازم و همچنین مشارکت آموزش و پرورش و نیکوکاران عرصه مدرسه سازی، اقدامات مؤثر و ماندگاری در زمینه توسعه و بازسازی مدارس منطقه انجام شود.

 در این جلسه، حسینی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل شهرداری، گزارشی از وضعیت فضاهای آموزشی ارائه کرد. همچنین در این جلسه برای فراهم کردن بستر نوسازی و تجهیز مدارس ، برنامه ریزی لازم برای تشکیل کارگروه فضاهای آموزشی انجام شد.

آموزش و پرورش استان تهران جامعه مدرسه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر